.

Висок квалитет 4pcs SK25 25мм Вратило Поддршка Линеарна Вратило Поддршка Линеарна Род CNC Рутер SH25A Слободни Shiping

Висок квалитет 4pcs SK25 25мм Вратило Поддршка Линеарна Вратило Поддршка Линеарна Род CNC Рутер SH25A Слободни Shiping

1239.36
DEN 632.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .
''"

Главните карактеристики

Бренд Име:
LUT
Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
SK25
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции