.

Кочница Спојки Држела За Победа ЧЕКАН/ЧЕКАН СПОРТ СИТЕ ОПЦИИ V09HB36/HS36 09

Кочница Спојки Држела За Победа ЧЕКАН/ЧЕКАН СПОРТ СИТЕ ОПЦИИ V09HB36/HS36 09

2927.52
DEN 2635.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Хром Мотоцикл Пак Сигнал Blinker Светлина Кочница светлина
За Повеќе Производи :
Состојба : Нова и Никогаш не се инсталирани Мора да биде инсталиран од страна на искусни или професионалци.Ви благодариме. Состојба : 100% Резервни Сосема Нов Количина : 1 Пар (Лево и Право) Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум во Боја : Како на Сликата Покажа Висока класа квалитетот и многу издржливи Лесно да го Инсталирате, Нема да ја инсталирате инструкции, нема промена Ова држела е направен од премиум квалитет на алуминиум и 100% сосема нов cid).Тоа е голема вредност, потешко од акциите и многу помалку скапо да оригинални делови. Fitment :
Ве молам проверете дали вашиот мотор модел и година е во нашите fitment!!Ви благодариме!! 2008 ЧЕКАН СИТЕ ОПЦИИ V08 HB26/HS26
2009 ЧЕКАН/ЧЕКАН СПОРТ СИТЕ ОПЦИИ V09 HB36/HS36
2008 KINGPIN/KINGPIN 8 ТОПКАТА/KINGPIN ТУРНЕЈА СИТЕ ОПЦИИ V08 CB26/CD26/PB26
2009 KINGPIN/KINGPIN ТУРИНГ/KINGPIN НИСКА/KINGPIN PINBALL СИТЕ ОПЦИИ V09 CB26/CD26/KB26/PB26
2011 ВИЗИЈА СИТЕ ОПЦИИ V11 SW36/SA36/AW36
2010 ВИЗИЈА ТУРНЕЈА ПРЕМИЈА/НЕС/8 ТОПКА СИТЕ ОПЦИИ V10 SD36/SC36/VB36
2008 ВЕГАС/ВЕГАС 8 ТОПКАТА/ВЕГАС НИСКА СИТЕ ОПЦИИ V08 AB26/GB26/LB26
2009 ВЕГАС/ВЕГАС 8 ТОПКАТА/ВЕГАС НИСКА СИТЕ ОПЦИИ V09 AB26/GB26/LB26
2014 ВИЗИЈА СИТЕ ОПЦИИ V14 SW36
ДО 2015 ВИЗИЈА СИТЕ ОПЦИИ V15 SW36
2008 ВИЗИЈА СИТЕ ОПЦИИ V08 SB36/SD36
2009 ВИЗИЈА УЛИЦА/НЕС/ПОСЕТА/10-ЕН. V09 SB36/SC36/SD36/SZ36
2013 ВИЗИЈА/ANESS СИТЕ ОПЦИИ V13 SW36/AW36
2012 ВИЗИЈА/ANESS СИТЕ ОПЦИИ V12 SW36/AW36
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме видете на слика , ве Молиме Проверете со Вашиот Велосипед Пред да го Купите !Ако не се сигурни ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Година:
како детал
Објектот Дијаметар:
00inch
Motobike Направи:
победа
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
кочница спојки држела
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
00inch
Име На Модел:
А3-018-1
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
WSFBTFLY