.

За Триумф SPEED TRIPLE R 2012-2015 DAYTONA 675 Р 2011- Мотоцикл 3D Долг/Краток Кочница Спојки Држела 2012 2013 2014 2015

За Триумф SPEED TRIPLE R 2012-2015 DAYTONA 675 Р 2011- Мотоцикл 3D Долг/Краток Кочница Спојки Држела 2012 2013 2014 2015

1260.48
DEN 920.00 -27 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Триумф SPEED TRIPLE 1050 план за 2011-2015 За Триумф SPEED TRIPLE R 2012-2015 За Триумф DAYTONA 675 Р 2011-2016 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061-T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O. Д. М Замена Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е Потребно Бои : Држела Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас.

Главните карактеристики

боја:
Краток Виолетова, Долго Розова, Долго Виолетова, Краток Зелена, Краток Розова
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
SPEED TRIPLE 1050 ПЛАН ЗА 2011-2015 DAYTONA 675 Р 2011-2016
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ELFRhino
Специјални Функции:
6 Прилагодливи
Објектот Тип 1:
Краток Лост
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
3D Држела
Item Type 5:
За Триумф Мото Држела
Точка 1:
CNC За Триумф Кочница Држела
Точка 2:
CNC За Триумф Спојки Држела
Точка 3:
Мото За Триумф Кочница Држела
Точка 4:
Мото За Триумф Спојки Држела
Точка 5):
Наскоро и Повеќе Држела
Објект Од Тип 2:
Долго Држела