.

За MV Агуста Rivale 800 2014- CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Лост Мото Виткање Продолжи Лост 2015

За MV Агуста Rivale 800 2014- CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Лост Мото Виткање Продолжи Лост 2015

1775.52
DEN 1349.00 -24 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела 170mm Држела

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Rivale 800 2014-2016
Специјални Функции:
Виткање&Проширување
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
17inch
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Тип 1:
Количка За Проширување Држела
Објект Од Тип 2:
170mm Држела
Точка 1:
CNC За MV Агуста Кочница Држела
Точка 2:
CNC За MV Агуста, Спојки Држела
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
За MV Агуста Мото Држела
Точка 3:
Мото За MV Агуста Кочница Држела
Точка 4:
Мото За MV Агуста, Спојки Држела
Точка 5):
Количка за Проширување и 170mm Држела
Item Type 5:
Држела