.

За Триумф Street Triple 675 2008-2015 Брзина Четири 2005-2006 CNC Мотоцикл 3D Долг/Краток Кочница Спојки Држела 2007 2009 2010

За Триумф Street Triple 675 2008-2015 Брзина Четири 2005-2006 CNC Мотоцикл 3D Долг/Краток Кочница Спојки Држела 2007 2009 2010

1260.48
DEN 920.00 -27 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Триумф Street Triple 675 2008-2015 За Триумф Брзина Четири 2005-2006 За Триумф SPEED TRIPLE од 2004 до 2007 година За Триумф Daytona 600/650 2004-2005 За Триумф Daytona 955i 2004-2006 За Триумф Спринт ST/ABS 2005-2010 За Триумф Спринт GT план за 2011-2015 За Триумф Thruxton 2004-2015 За Триумф Speedmaster 2006-2015 За Триумф BONNEVILLE /SE/T100/Црна 2006-2015 За Триумф Скремблер 2006-2016 За Триумф Тигар 800/XC 2011-2014 За Триумф Ракета III/Класичен 2007-2010 За Триумф Ракета III ROADSTER 2010-2015 За Триумф АМЕРИКА/LT 2006-2015 За Триумф ТИГАР 1050/Sport 2007-2016 Карактеристики : Количина : Лост X 1 (Кочница&Спојки) 6 Прилагодливи Позиции Изработени Со Врвен Квалитет T6061-T6 Алуминиум Супериорен ЦПУ Машински Палка Изградба Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O. Д. М Замена Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е Потребно Бои : Држела Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Нарачување Инструкции : Чекор 1 : Ве молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.

Главните карактеристики

боја:
Краток Виолетова, Долго Розова, Долго Виолетова, Краток Зелена, Краток Розова
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
SPEED TRIPLE од 2004 до 2007 година Daytona 600 650 2004-2005
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ELFRhino
Специјални Функции:
6 Прилагодливи
Објектот Тип 1:
Краток Лост
Објект Од Тип 2:
Долго Држела
Објектот Тип 3:
CNC Мотоцикл Држела
Item Type 4:
3D Држела
Item Type 5:
За Триумф Мото Држела
Точка 1:
CNC За Триумф Кочница Држела
Точка 2:
CNC За Триумф Спојки Држела
Точка 3:
Мото За Триумф Кочница Држела
Точка 4:
Мото За Триумф Спојки Држела
Точка 5):
Наскоро и Повеќе Држела