.

2017 Топла Пиштол Holster Црна Сокриени Универзална Црна Носат Глуждот Нога Пиштол Пиштол Holster

2017 Топла Пиштол Holster Црна Сокриени Универзална Црна Носат Глуждот Нога Пиштол Пиштол Holster

176.64
DEN 141.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


2017 Топла Пиштол Holster Црна Сокриени Универзална Црна Носат Глуждот Нога Пиштол Пиштол Holster
Функција :
Ефективна основниот дизајн holster за мали пиштоли - медиум пиштоли
Еластичноста на завиткајте го држи пиштол во саканата позиција.
Една големина одговара на сите, па ниеден дополнителен материјал лесно ќе се намали за да одговара на вашите глуждот турнеја.
Универзална еластична за да одговара на повеќето Компактни на под-компактен полу автоматски пиштоли : 22s, 25s, 380s, 9mms, дури и компактен 40-ти години и 45s,38
револвери и дури и 357 може да се вклопат во макс.
Дизајниран првенствено за Десно или Лево Раце употреба.
Спецификација :
Големина : 37 x 12.5 cm(14.5*5")
Тежина : околу 80g
Пакет содржина :
1 x Црни Глуждот Нога Пиштол Holster
'

Главните карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
Носат Глуждот Нога Пиштол Пиштол Holster