.

LED Модерна Лустерот K9 Кристал Меур Бар Лустери Светла Тела Американскиот Долг Скалило Виси Светлина Дома Затворен Осветлување

LED Модерна Лустерот K9 Кристал Меур Бар Лустери Светла Тела Американскиот Долг Скалило Виси Светлина Дома Затворен Осветлување

37824.00
DEN 35933.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние може да се направи во други големина, како на вашите барања. Ве молиме контактирајте со нас ако треба.
Ви благодариме на соработката.
Драги пријатели,добредојдовте на UMSANNA Осветлување, пред ставање на твојот ред, ве молиме прочитајте ги следниве вовед внимателно. Ако било прашање, само се чувствуваат слободни да не контактирате преку trademanager или e-mail, ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни остават пораки, ние ќе услуга за вас како е можно поскоро, ви благодарам. Плаќање 1. Зачувам (за продажба на мало) : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. 2. Т/T (за промет на големо) : 30% депозит и рамнотежа 70% од страна на T/T, пред пратката. Превозот 1. Повеќето предмети ќе бидат испратени во 1-2 дена по плаќање објавени. 2. Покрај тоа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во нарачката. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката е направен преку Trademanager. 3. Online цената не вклучува никакви дополнителни даночни или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки.

Главните карактеристики

Абажур Боја:
D60cm H180cm, D70cm H220cm, D80cm H250cm, D90cm H300cm, D100cm H350cm, D50cm H150cm
Тип На Објект:
Лустери
Напон:
220V,120V,110V,90-260V,230V,110-240V,130V
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3 Години
База Тип:
GZ4
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LH
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
UMSANNA
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Карактеристики:
Луксузна сјае
Големина 1:
D50CM H150CM
Големина 2:
D60CM H180CM
Големина 3:
D70cm H220cm
Големина 4:
D80cm H250cm
Големина 5:
D90cm H300cm
големина 6:
D100cm H350cm
Кристално:
Лустерот
Американскиот:
pendant светилки
LED:
Светла
k9 кристално:
лустери светла