.

LED Модерна Лустери Американски Меур Бар K9 Кристал Лустерот Светла Тела Pendant Светилки Сала Кревет Соба Дома Затворен Осветлување

LED Модерна Лустери Американски Меур Бар K9 Кристал Лустерот Светла Тела Pendant Светилки Сала Кревет Соба Дома Затворен Осветлување

DEN 37824.00

Пристапност
Во достапна форма


Драги пријатели,добредојдовте на UMSANNA Осветлување, пред ставање на твојот ред, ве молиме прочитајте ги следниве вовед внимателно. Ако било прашање, само се чувствуваат слободни да не контактирате преку trademanager или e-mail, ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни остават пораки, ние ќе услуга за вас како е можно поскоро, ви благодарам. плаќање 1. Зачувам (за продажба на мало) : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. 2. Т/T (за промет на големо) : 30% депозит и рамнотежа 70% од страна на T/T, пред пратката. превозот 1. Повеќето предмети ќе бидат испратени во 1-2 дена по плаќање објавени. 2. Покрај тоа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во нарачката. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката е направен преку Trademanager. 3. Online цената не вклучува никакви дополнителни даночни или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки. aftersale услуга 1.

Главните карактеристики

Абажур Боја:
D50cm H150cm, D60cm H180cm, D70cm H220cm, D80cm H250cm, D90cm H300cm, D100cm H350cm
Тип На Објект:
Лустери
Напон:
220V,120V,110V,240V,90-260V,230V,110-240V,130V
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
3 Години
База Тип:
GZ4
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Број На Модел На:
JM
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
UMSANNA
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Карактеристики:
Луксузна сјае
Големина 1:
D50CM H150CM
Големина 2:
D60CM H180CM
Големина 3:
D70cm H220cm
Големина 4:
D80cm H250cm
Големина 5:
D90cm H300cm
големина 6:
D100cm H350cm
LED:
Светла
Кристално:
Лустери
Модерна:
лустерот светла
k9 кристално:
pendant светилки