.

Американскиот Национален Посмодерна Индустриски Лофт pendant светлина Ретро Креативни Ресторан и Едноставен Декоративен Модерна светилка ZZ

Американскиот Национален Посмодерна Индустриски Лофт pendant светлина Ретро Креативни Ресторан и Едноставен Декоративен Модерна светилка ZZ

DEN 3456.00

Пристапност
Во достапна форма


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : црна, бела
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
1/2/3 глави може да се избере
големина : види опис
Ја користите стандардната висина железо 50 CM
Можете да ги користите 30 CM-80СМ
..

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Карактеристики:
A
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Лустери