.

Нордиските Скатен Метален Сјај E14 Led Лустери Креативни Капка Лустерот Осветлување Сјај Luminaria Лустерот За Дневна Соба

Нордиските Скатен Метален Сјај E14 Led Лустери Креативни Капка Лустерот Осветлување Сјај Luminaria Лустерот За Дневна Соба

11995.20
DEN 7677.00 -36 %

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Опис На Производот :
Име : Нордиските Пост Modern Metal Скатен E14 Led Лустерот Плоча Злато Вила Pendant Лустерот Осветлување Сјај Тела Lamparas;
Модел NO : 6023;
Материјал : метал;
Сијалица база : E14;
Димензија : табела светилка : L65 H43cm;
4 светлина лустерот : D122 x 24cm;
6 светлина лустерот : D135 x H37cm;
8 светлина лустерот : D160 x H50cm;
Место : центар, hotell сала, foyer, трпезарија;
Тежина : 6 - 9kg;
=================================================================================================================

Главните карактеристики

Број на Светла:
Црна боја, Бела боја
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Број На Модел На:
6021
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Shadeless
Бренд Име:
SaloEElaitte
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
База Тип:
E14
Карактеристики:
Rotatable
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
Semiflush Планината