.

Espeon Нови 201pcs Мини Магнетни Блокови за Изградба на Блокови Играчка Тули Магнет Дизајнер на 3D DIY Играчки За Деца

Espeon Нови 201pcs Мини Магнетни Блокови за Изградба на Блокови Играчка Тули Магнет Дизајнер на 3D DIY Играчки За Деца

1968.00
DEN 1023.00 -48 %

Пристапност
Во достапна форма


st
en
Pls Забелешка :
Почитувани купувачот,постојат 111pcs & 201pcs како pictue шоу,и pls donot изберете тули' бои,ќе испрати по случаен избор.
На megnetic градежни блокови се мини големина , Прирачник за мерење, постои мала грешка (0-1cm).
Ако сакате повеќе или имате било какви прашања,pls контактирајте со нас или остави масажа за тоа и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа (во работни датум).
Имаат среќен превозот во нашата продавница!!

Главните карактеристики

Возраст Опсег:
10-12Y,>14Y,13-14Y,7-9Y,4-6Y,2-3Y
Парчиња:
111 & 201Pcs Мини Тули
Бренд Име:
Espeon
Број На Модел На:
NO0001
Материјал:
Пластични
Бои:
како се покаже слика
Точка име :
Мини Големина Магнетна Градежни Блокови Играчки За Деца
Тули Број:
111 & 201Pcs Мини Тули
Модел:
Espeon Тули Играчки За Момчиња И Девојчиња
Големина:
Мини Големина,како слика шоу
За:
Роденденски Подароци,Божиќ Подароци,Класичните Играчки, Подароци
Пакет:
Во Добар Пакет,и со подароци
Класификација:
Магнетно