.

Американски Стил 2018 Пролет Жените Мода Тенок Копчето Turtleneck Памук Цврст Под Кошули Женски Трговија На Големо Секси Т Кошула Топла Продажба

Американски Стил 2018 Пролет Жените Мода Тенок Копчето Turtleneck Памук Цврст Под Кошули Женски Трговија На Големо Секси Т Кошула Топла Продажба

1871.04
DEN 1329.00 -29 %

Пристапност
Во достапна форма


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
XINOBWA
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
AL27388
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените