.

BGtomato Harajuku Жените Т Кошула ЉУБОВ печатени жените удобно tshirt обичните жени е т кошула о-вратот жените блузи tee кошули

BGtomato Harajuku Жените Т Кошула ЉУБОВ печатени жените удобно tshirt обичните жени е т кошула о-вратот жените блузи tee кошули

623.04
DEN 374.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Внимание Ве Молиме :
BGtomato маици се Азиските големина. Тие се помали од Европска големина.
Ве молиме изберете поголема големина на човек.
Ако не сте сигурни на кој големина за да го изберете. Ве молиме да ни остават порака : )
Сите BGtomato маици се 100% исто како picutes.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја купи нашата брендирани производи : )

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Маици
Бренд Име:
BGtomato
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex,Модални
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој