.

ОБВИНУВААТ ОПШТЕСТВОТО маици 2017 Топло Лето Писма Печатени Секојдневен Т Риза За Дама Тенок Моќ Бренд за Облека на Жените, T-shirt Врвот

ОБВИНУВААТ ОПШТЕСТВОТО маици 2017 Топло Лето Писма Печатени Секојдневен Т Риза За Дама Тенок Моќ Бренд за Облека на Жените, T-shirt Врвот

237.60
DEN 216.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА/Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените