.

Мажите Т Кошула 2017 Нова Мода Кратко Sleeve Crewneck Памук Tshirts Човек Роки Балбоа Филм Тинејџерскиот Блузи Tee

Мажите Т Кошула 2017 Нова Мода Кратко Sleeve Crewneck Памук Tshirts Човек Роки Балбоа Филм Тинејџерскиот Блузи Tee

1056.00
DEN 623.00 -41 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
BONJEAN
Боја:
11 Боја
Големина:
XS-XXXL
Стил:
Моден
Должина:
Regular