.

Кубанската Знаме Черепот Т-Маица Mens Новина Дизајн Земја Знаме Tshirts Црна 3D Испечатени Черепот Т Риза За Момчиња Голема Големина на Черепот Tshirt

Кубанската Знаме Черепот Т-Маица Mens Новина Дизајн Земја Знаме Tshirts Црна 3D Испечатени Черепот Т Риза За Момчиња Голема Големина на Черепот Tshirt

953.28
DEN 581.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашата продавница. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Толку повеќе ќе ви купи повеќе ќе се спаси. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . (ние може да обезбеди производот слики за вас) Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Пријателски Потсетување : 1. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор. 2. Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење. 3. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката на пад на превозот наредби. 1. Ние брод во светот. 2. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. 3. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Черепи
боја:
Црна,Бела,Виолетова,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Сина,Сина
Функција:
100% Дише Памучна Ткаенина, Мека
Модел:
ZEWA Кубанската Знаме Черепот