.

нова мода Авантура Време лик виножито еднорог мажите т кошула кул нов дизајн графички печати т кошула homies мажите т shirtL1-14

нова мода Авантура Време лик виножито еднорог мажите т кошула кул нов дизајн графички печати т кошула homies мажите т shirtL1-14

DEN 556.32

Пристапност
Во достапна форма


нова мода Авантура Време лик виножито еднорог мажите т кошула кул нов дизајн графички печати т кошула homies мажите т shirt L1-14
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење)
Поврзани Производи-
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ -
Физички екранот
ФАБРИКАТА ЈА ВИДИТЕ-
За Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-45 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Најлон,Модални,Памук
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
мажите т кошула стил:
хип хоп т кошула
tee кошула homme стил:
мажите т кошула мода 2017
смешни т кошула Процес:
Печати Дизајн
хомер т кошула :
битник т кошула
pantter стил :
Авантура Време