.

2017 жените маици лето смешно мода печатени јас НЕ можам ДА ги ЗАДРЖИ СМИРЕНИ јас СУМ ВЕНЧААТ т риза за дама streetwear топ женски

2017 жените маици лето смешно мода печатени јас НЕ можам ДА ги ЗАДРЖИ СМИРЕНИ јас СУМ ВЕНЧААТ т риза за дама streetwear топ женски

237.60
DEN 216.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА/Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените