.

O-Маица Краток Ракав Памук Мажите Сакам Москва, руската Т-Маица Сите големини и бои за Забава Tee кошула

O-Маица Краток Ракав Памук Мажите Сакам Москва, руската Т-Маица Сите големини и бои за Забава Tee кошула

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No