.

50% Кашмир Шамија Shawl Женски Долго Боја, Чиста Боја Топло И Задебелување

50% Кашмир Шамија Shawl Женски Долго Боја, Чиста Боја Топло И Задебелување

DEN 619.20

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Големина:
200X70 CM
Бренд Име:
antamaca
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Памук,Кашмир
Тип На Објект:
Марами
Ширина:
70cm
Должина:
200cm
Текстурата на материјалот:
50% Кашмир+50 памук