.

60cm * 60см пролет новиот седум-боја вертикален ленти жените професионални марами мали свила плоштадот шамија

60cm * 60см пролет новиот седум-боја вертикален ленти жените професионални марами мали свила плоштадот шамија

191.52
DEN 155.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
XIERMEND
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
60см-80см
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Сомот