.

merino волна twill модата жените шамија shawl pashmina сите појавување солидна боја грозје пурпурна 80x200cm

merino волна twill модата жените шамија shawl pashmina сите појавување солидна боја грозје пурпурна 80x200cm

DEN 3024.00

Пристапност
Во достапна форма


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% merino волна twill средината на дебел/тесни
содржина : >96%
80x200cm, 2x1cm мали реси
за 170g
многу меки како коза кашмир не осилото/чешање
дизајниран & прилагодено од ТОА,2016
направен во Внатрешна Монголија и Кина
забрани на топла вода или машина за чистење
совети за хемиско чистење
забрани на топла вода или машина за чистење

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FZY17S9
Бренд Име:
Перка Dreey
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Волна
Големина:
80X200. 2X1cm
Тежина:
за 170g
Материјали:
100%волна merino