.

Инфраред Ултразвучно Rhytidectomy Кожата Убавина Почиста Физиотерапија Тенок Циркулацијата на Крвта Massager +2prs Закрпи+4 Боја Жица

Инфраред Ултразвучно Rhytidectomy Кожата Убавина Почиста Физиотерапија Тенок Циркулацијата на Крвта Massager +2prs Закрпи+4 Боја Жица

2304.00
DEN 1958.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Мултифункционален Инфраред Ултразвучно Rhytidectomy Кожата Убавина Почиста Физиотерапија Слабеење Релаксираат Циркулацијата на Крвта Massager+4prs Терапија Закрпи+4 Боја Копчето Жица
Спецификација : Адаптер излезна Моќност : 15 V, 800m A Адаптер влезна моќност : AC100-240 V Фреквенција : 1 MHz Големина : Прибл. 18 x 8 x 6cm Тежина : 140g Жица Должина : 120cm Бела Жица се 4 во 1 2.5 mm Главата Копчето Проводници Жица, Розова , Зелена и Црна се 2 во 1 2.5 mm Главата Копчето Проводници Жица. Функција :
1 Дигитален операција, едноставен и лесен.
2 Чистење на кожата, отстранување на cutin & масло.
3 Мазнење линии & wrinkie и тапкање на кожата за релаксација.
4 Помага во ослободување на замор, за релаксирање на мускулите, подобрување на циркулацијата на крвта и горење на масти
5. ја Подобрува циркулацијата на вашето тело, ви го олеснува вашата болка и промовира вашиот метаболизам. Функции :
1 Разубават кожа : да се Елиминира брчките, места и мозолчиња
2 Тенка тело : Елиминирање на дебелината, делумно тело слабеење, целото тело слабеење
3 Масажа : Забрзување на циркулацијата на крвта. Да се релаксираат на регионалната на мускулите, се елиминира воспаление, оток, болка, замор
4 Комбинираат повеќе функција за целата machhine.

Главните карактеристики

боја:
Бела 4 во 1 Жица, Зелена 2 во 1 Жица, Црна 2 во 1 Жица, Розова 2 во 1 Жица
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Elysaid
Големина:
Multi Size SML
Материјал:
Композитен Материјал
Примена:
Лице
Број На Модел На:
ZHacamhe94
Точка име :
Ултразвук Слабеење Уред
Примена:
Телото
Функција:
Слабеење, Телесната Тежина, Согорувате Масти,Градите лифт
Материјал:
Композитен Материјал
Работна Фреквенција:
1Mhz Ултразвук
Напон:
100-240V
Технологија:
EMS, Инфраред, Ултразвук, Cavitation, Sonic
Тип На Објект:
Лична Нега Алатки, Lipo масажа
десетици electrode влошки:
Maquina де cavitacion y радио frecuencia
сертификација:
CE, ISO