.

Прирачник за тресење на топол печат машина HP3805B печатење преносот на топлината машина 38*38cm pyrograph машина 110/220V 1400W 1PC

Прирачник за тресење на топол печат машина HP3805B печатење преносот на топлината машина 38*38cm pyrograph машина 110/220V 1400W 1PC

DEN 12144.00

Пристапност
Во достапна форма


Прирачник за тресење на топол печат машина HP3805 B печатење преносот на топлината
машина 38*38cm pyrograph машина 110/220 V 1400 W 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Капацитет : T-shirt -2 / 1min, стакло -1 / 6min
Греење плоча големина : 38 * 38cm
Напон : 220 V / 110 V
Фрекфенција : 50 Hz / 60 Hz
Моќност : 1400 W
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
HP3805B
Број На Производ:
FL2369
Капацитет:
Т-маица -2 / 1min, стакло -1 / 6min
Греење плоча големина:
38 * 38cm
Напон:
220V / 110V
Фреквенција:
50HZ / 60HZ
моќност:
1400W