.

1pc 53cm прирачник тип на позадина со лепак машина 8L позадина лепење машина ѕид, хартија, лепак големината машина

1pc 53cm прирачник тип на позадина со лепак машина 8L позадина лепење машина ѕид, хартија, лепак големината машина

DEN 10896.00

Пристапност
Во достапна форма


1pc 53cm прирачник тип на позадина со лепак машина 8 L позадина лепење
машина ѕид, хартија, лепак големината машина
Сликата покажува :
Опис :
Производ Капацитет : 8 L
Четка бројот на филмови : 5-7 ролна тапет
Лепак концентрација : дебела лепак
Производ Материјал : ABS пластика + нерѓосувачки челик
Производ тежина : 6.2 кг
Дебелина на вредноста : Прилагодлив лепак дебелина
Спецификација на производот : 615 * 285 * 255mm
Карактеристики на производот : се Користи за позадина лепак четка, лесен и брз
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
53
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2335
Производ Капацитет:
8L
Четка бројот на филмови:
5-7 ролна тапет
Лепак концентрација:
дебела лепак
Производ материјал:
ABS пластика + нерѓосувачки челик
производ тежина:
6.2 кг
Дебелина на вредноста:
Прилагодливи лепак дебелина
Спецификација На Производот :
615 * 285 * 255mm
Производ Карактеристики:
Се користи за позадина лепак четка, лесен и брз