.

1PC 3D Црна Волумен Виткање Маскара Шминка Водоотпорен Lash Продолжување Дебели Издолжување на Маскара Козметика

1PC 3D Црна Волумен Виткање Маскара Шминка Водоотпорен Lash Продолжување Дебели Издолжување на Маскара Козметика

51.84
DEN 42.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
Опис :
ФУНКЦИЈА :
100% Сосема Нов
Пигмент Црна Боја Водоотпорен Маскара
Украсете Го Вашиот Eys Како Ви Се Допаѓа
Се Користи За Партиски,Professional Или Home
ПРЕТПАЗЛИВОСТ :
За Надворешна Употреба Само.Избегнувајте Контакт Со Очите.Ве Молиме Да Ја Сместите Под Сенката На Животната Средина И Да Се Чува Вон Дофат На Деца.
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Главните карактеристики

Тип:
Маскара
Корист:
Крем,Виткање,Издолжување,Дебели
Состојка:
Како што е прикажано
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Маскара
Бренд Име:
GUJHUI
Сертификат Број:
xx
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
НЕТО-WT.:
Како што е прикажано
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина