.

BiBiQi Свила Суштината На Лицето Маска Суштината Зацврстување Навлажнувачки Tighting Анти-Стареење, Брчки Намали Порите Се Носи Светла Боја На Кожата

BiBiQi Свила Суштината На Лицето Маска Суштината Зацврстување Навлажнувачки Tighting Анти-Стареење, Брчки Намали Порите Се Носи Светла Боја На Кожата

50.40
DEN 48.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Го негуваат кожата, додадете го бара вода Навлажнувачки, навлажнувачки кожата мазна, Помага да се подобри кожата од сувост име на Производ : Лицето маска Карактеристики : Nourshing, Хидрантни, Навлажнувачки, Масло за Контрола на Белење на НЕТО-WT : 30g Големина : Полна Големина Количина : 1pcs За Избере : Црвена Пакување : Бела навлажнувачки Носи светла боја на кожата Сина Пакување : Хидрантни заклучување вода Негуваме и поправка
1 buc Лицето Маска

Главните карактеристики

Мирис:
Хидратантен Заклучување На Вода, Бела Навлажнувачки
Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Масло-контрола,Навлажнувачки,Белење,Анти-Стареењето,Длабочина Надополнување
Број На Модел На:
2179,2209
Употреба:
Целото Лице
GZZZ:
YGZWBZ
Состојка:
Други
Пол:
Женски
сертификација:
GZZZ
Тип:
Завиткани Маска
Сертификат Број:
29-XK-3564
Формулирањето:
течни
НЕТО-WT.:
30g
Земја/Регион на Производство:
Кина