.

1 x Три-Боја на Мастило Касети Remanufactured За HP 23 XL 23XL HP23XL HP23 1823D Deskjet 710c 712c 720c 722c 810c 812c 815c 830c

1 x Три-Боја на Мастило Касети Remanufactured За HP 23 XL 23XL HP23XL HP23 1823D Deskjet 710c 712c 720c 722c 810c 812c 815c 830c

993.12
DEN 844.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 23 1823 D
Чипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Чип Верзија )
Боја : Б.К. / Три-Боја
Мастило за јачина : Целосна Мастило
Мастило за јачина на звук / Pages Принос :
Црна 00 ml / 000 Страници (А4 Формат При 5% Покриеност)
Три-Боја 30ml / 1200 Страници (А4 Формат При 5% Покриеност)
Применливи печатач :
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел : Remanufactured За HP Inkjet Принтер Листата :
Deskjet 710c 712c 720c 722c 810c 812c 815c
830c 832c 880c 882c 890cse,
890cxi 895cse 895cxi 1120c 1125c
PSC 500 500xi HP Officejet Pro 1170c 1175c
Officejet r40 r60 r80 t45 t65
Боја Копир 140 145 150 155 160 170
Не сите Печатач Модели Се Наведени Тука. Ако Имате Било Какви Прашања За Тоа Дали Вашиот Печатач Може Да Се Користи На Касети, Ве Молиме Слободно Да Контакт.
1 Пакет Содржи 1 Парчиња Компатибилни, Мастило Касети Детали Како Што Следува :
1 x Три-Боја Reman Мастило Кертриџ За HP23 Три-Боја (30ml) ;
Над Касети Се Одликува Со Запечатена Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.
Измеша Нарачки Во Истата Серија Прифатени.
Сите Слики Испратени Се Само За Вашиот Референца.
ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.
Совети : Производот Е Remanufactured Производи,Дефинитивно Не Е Нов Оригинален Производ ! Изгледот На Производот Ќе Има Некои Проблеми, Но Апсолутно Не Влијае На Користењето ! Ако Не Можете Да Го Прифати Тоа, Ве Молиме Да Не Купи.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
TN1000