.

2 парчиња LuoCai Компатибилни, Мастило Catridges За Canon СТР 440 CL 441 СТР-440 CL-441 PG440 CL441 PIXMA MG2180 MG3180 MG4180 инк-џет Печатач

2 парчиња LuoCai Компатибилни, Мастило Catridges За Canon СТР 440 CL 441 СТР-440 CL-441 PG440 CL441 PIXMA MG2180 MG3180 MG4180 инк-џет Печатач

1690.56
DEN 1369.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Внимание
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.
Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.
Сите текстови и слики се за повикување само.
Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
вашиот искрено,
Продавачот
Информации за производот
Модел : Luo Cai Компатибилни, Мастило Кертриџ За canon pg440 cl441
Боја : Црна И Боја
Се Користи За :
Luo Cai Компатибилни, Мастило Кертриџ
за Canon MX374 MX394 MX434 MX454 MX474 MX514 MX524 MX534 MG2140
MG2240 MG3120 MG3240 MG3540
MG4240 MG4240 ..Inkjet Принтер Ink, Не сите од Печатач листа Тука
Пакување : 2 парчиња Многу : 1 BK+1 Color(C, M, Y)
Производ слики

Детали за производот
Како да инсталирате
Забелешка
Испорака
1. Ние брод на светот, по цел имаат следење на број.
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивме потврден плаќање.
3. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена по плаќање за поштенски испорака (како Кина Пост), ве молиме да ги споделите со нас.
ние понатаму ќе ги пратите пратката и да ви одговори. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ние поддршка повеќето превозот начини : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ПОС Малезија,
Русија Експрес-SPSR, EMS, курирската служба DHL. Шопинг водич за Плаќање :
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money
и банкарски трансфер.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
LuoCai Компатибилни, Мастило Кертриџ За canon pg440 cl441
Компатибилен Бренд:
CANON
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Количина:
2 парчиња/set
Модел Број 1:
LuoCai Компатибилни, мастило кертриџ за canon pg440 cl441 инкџет
Погодна за печатење модел:
за Canon MX374 MX394 MX434 MX454 MX474 MX514 MX524 MX534 MG2140
Погодна За Печатење Model2:
за Canon MG2240 MG3120 MG3240 MG3540 MG4240 MG4240
со чип:
Yes
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes