.

2 Парче L0S72AA L0R42AA Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP955XL HP959XL , За HP OfficeJet 6950 6956 OfficeJet Pro 6960 6970

2 Парче L0S72AA L0R42AA Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP955XL HP959XL , За HP OfficeJet 6950 6956 OfficeJet Pro 6960 6970

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Вклучуваат :
Ж-955 XL (959 XL) Б.К компатибилен касети * 2
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен Кертриџ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Кертриџ За HP955 XL (959 XL) Тип Целосно Исполнет Пигмент Мастило кертриџ Функција Со XL чипови бои ЦРНА пакување најголемиот Дел пакет за Сертификација
ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
Ж-955 XL (959 XL) Б.К.
Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Одговараат на машина
HP Office Jet 6950 HP Officejet 6956 HP Officejet Pro 6960 Сите-во-Едно Печатач HP Office Jet Pro 6970 Сите-во-Едно Печатач (За Азија Пацифик Пазарот )

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
MJHP955-2BK
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
K
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Карактеристики :
компатибилен кертриџ
одговараат на касети:
Одговараат за HP955XL HP959XL Б.К.
одговараат на машина :
За HP 6950 / 6956 / 6960 / 6970
вредност пакет:
2 парче Б.К касети
Одговараат На Регионот:
За Азија Пацифик Пазар