.

6 Pack HP177 Компатибилни, мастило Кертриџ Печатач за HP Photosmart 3210,3210 v,3210xi,3213,3308,3310,3310 xi,3313,8230,

6 Pack HP177 Компатибилни, мастило Кертриџ Печатач за HP Photosmart 3210,3210 v,3210xi,3213,3308,3310,3310 xi,3313,8230,

624.00
DEN 574.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
HP 177
Црна
1
18ml
HP 177
Синозелена
1
9ml
HP 177
Магента
1
9ml
HP 177
Жолта
1
9ml
HP 177
Светлината Синозелена
1
9ml
HP 177
Светлината Магента
1
9ml
За компатибилен hp177 XL модел на Печатач
За Photo Smart : 3210 ,3210v,3210xi ,3213,3308, 3310,3310 xi, 3313,8230,8238,8250, 8253,C5140, C5150,C5180, C5183,C5185,D7145, D7155, D7160,D7163,D7345, D7355,D7360, D7363
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,LM,M,LC,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
Компатибилен HP177
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes