.

1 x Remanufactured Мастило Касети За HP HP61 HP61XL 61 XL 61XL CH564WN Deskjet 3512 D1010 1510 2540 4500 2050s Officejet 2620

1 x Remanufactured Мастило Касети За HP HP61 HP61XL 61 XL 61XL CH564WN Deskjet 3512 D1010 1510 2540 4500 2050s Officejet 2620

748.32
DEN 644.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
HR61/CH563 WN
Црна
0
25 ml
HR61/CH564 WN
C/m/y
1
15 ml
Се Користи За Печатење Модел :
Deskjet1000 Printer-J110a,
Deskjet1010 Printer,
Deskjet1510 All-во-Едно Печатач,
Deskjet2050 All-во-Едно Печатач-J510a,
Deskjet2050 All-во-Едно Печатач-J510e,
Deskjet2540 All-во-Едно Печатач,
Deskjet3000 Printer-J310a,
Deskjet3050 All-во-Едно Печатач-j610a,
Deskjet3050 Ae-Сите-во-Едно Печатач-J611g,
Deskjet3054 Ae-Сите-во-Едно Печатач-J611j,
Deskjet3510e-Сите-во-Едно Печатач,
ENVY4500e-Сите-во Еден Печатач,
ENVY5530e-Сите-во Еден Печатач,
Officejet4630e-Сите-во-Едно Печатач
Deskjet 1000 (J110a) /1050/1051/1055/1056/
2000(J210a)/2050/2510/2512/2514/
3000/3050/3055a/3051/3054/3056/
3510/3511/3512/D1010/1510/2540/
4500/officejet2620
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet