.

10 Компатибилен EPSON 16XL T1631-T1634 Мастило Кертриџ за работна Сила 2530WF 2540WF 2010W 2510WF 2520NF инк-џет Печатач

10 Компатибилен EPSON 16XL T1631-T1634 Мастило Кертриџ за работна Сила 2530WF 2540WF 2010W 2510WF 2520NF инк-џет Печатач

888.00
DEN 817.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
16 XL
Црна
4
18ml
16 XL
Синозелена
2
18 ml
16 XL
Магента
2
18 ml
16 XL
Жолта
2
18 ml
За Компатибилен 16 XL мастило кертриџ
T1631-T1634 & T1621-T1624
Печатач Модел за
За работна Сила WF-2010 W За работна Сила WF-2510 WF За работна Сила WF-2520 NF За работна Сила WF-2530 WF За работна Сила WF-2540 За работна Сила WF-2630 WF За работна Сила WF-2650 DWF За работна Сила WF-2660 DWF ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
16XL T1626 T1636 мастило кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
компатибилен печатач модел :
Работна сила WF-2530WF WF-2540WF WF-2010W WF-2520NF
is_customized:
Yes
Модел На Печатач:
WF-2630WF WF-2650DWF WF-2660DWF
MPN:
16XL T1631-T1634 T1636
Боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
Тип:
компатибилен со мастило кертриџ