.

Ovxuan 2018 Машки Секојдневен Чевли на Моден Бизнис Партија се Облекуваат Мажите Oxfords Чевли од Кожа италијански Чевли за Мажи Плус Голема Големина 47 48

Ovxuan 2018 Машки Секојдневен Чевли на Моден Бизнис Партија се Облекуваат Мажите Oxfords Чевли од Кожа италијански Чевли за Мажи Плус Голема Големина 47 48

4128.00
DEN 2353.00 -43 %

Пристапност
Во достапна форма


(2) Пад на превозот со нас, така лесно :
Како водечка сила на продавачот Aliexpress.com ние сме професионални капка брод снабдувач тука со над 6 години за нашата 100% твин-соочуваат овча чизми : вие не може да се листа на нашите производи на вашата онлајн продавница, по што доби плаќа, може да ја испратите вашата нарачка директно до вашиот клиенти што се нарекува пад на превозот;;
Љубезно ве молиме да напомена : Pls оставите вашите клиенти примачот детали иако порака на aliexpress систем, ви благодариме;
(3) Безбедна исплата и брзо меѓународен превозот од EMS
Ние прифатени Зачувам плаќање иако aliexprss.com кој е безбеден и лесен за корисниците 24 часа по цел потврди, ние ќе брод цел да излезе со следење на број по ЕМС предвидени, што нормално трае 5-7 работни дена дека вие или вашите клиенти ќе добие таму (тоа може да биде 1-2 работни дена напредни или одложување на само зависи од ЕМС таму), сепак, следење на број ќе бидат обезбедени, така што можете да ги пратите на вашите страни за да ја видите Stuarts
Љубезно ве молиме да напомена : Сите налози ќе бидат спакувани професионално, и ние тврдиме дека многу пониска вредност и обидувајќи се да се избегне било можно увозни давачки, меѓутоа, ако постои било увозни давачки таму, тоа е на клиенти страни бидејќи ние не можеме да го контролираат вашиот сопствен таму, ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Тип:
Мокасини
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
OV9013
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
ovxuan
Обвивка Материјал:
Синтетички
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
боја:
како на сл
Пета Тип:
Станот со