.

RCtown Симулација Супермаркет Количка Одговараат на Овошје и Зеленчук Зачини Шишиња Закуски Игра Куќа Играчки Божиќ Подарок zk30

RCtown Симулација Супермаркет Количка Одговараат на Овошје и Зеленчук Зачини Шишиња Закуски Игра Куќа Играчки Божиќ Подарок zk30

842.88
DEN 590.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Описи :
Предмет тип : Супермаркет Количка Одговараат на
Материјал : Пластика
Боја : Жолта, розова
Пакет големина : 41 * 30 * 10см
Пакет тежина : 400g
Соодветна возраст : Децата (3-6 години)
За луѓето : Не се ограничени
Карактеристики :
Способност За Развој : Интелигенција Развој, Рацете На Мозокот, Родител-Дете Комуникација, Емоции, Интерактивна Играчки, Грабање, Чувствителен, Рака-Око Координација, Визуелно.
Пакетот вклучува :
1 * шопинг кошничка
4 * зачин шише
6 * овошје и зеленчук
8 * krabičkách
Забелешки :
1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења (забелешка : 1cm=0.39 инчен), ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Ние ви обезбеди најдобар производ и услуга, ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,5-7 Години,> 14 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no
Тип:
Симулација На Шопинг Кошничка
Бренд Име:
RCtown
Скала:
1
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Супермаркет Количка