.

Нови 1PC 1/4 месо тело Заклучување Митра Рутер Малку 45 Степен Дрво Машина 1-1/2 Дијаметар За Столар Алатки

Нови 1PC 1/4 месо тело Заклучување Митра Рутер Малку 45 Степен Дрво Машина 1-1/2 Дијаметар За Столар Алатки

419.52
DEN 344.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Тоа може да се користи за производство на кабинетот плакар и врати.
Цврст Челик, Прекалени Тела Со Анти-Провизиите Дизајн
Применливи материјали : преработка на дрво, particleboard, МДФ, вештачки камен, ПВЦ, акрилик, итн.
Применливи модели : за bakelite мелничката, гравирање машина, гравирање и мелење машина, машина за кроење, компјутерски гравирање машина, и вертикален тример
Спецификација :
Бренд нови
Тело материјал : цврст челик, прекалени
Сечилото материјал : Индустриски одделение микро зрна карбид
Месо тело големина : за 1/4" (6.35 mm)
Сечење дијаметар : околу 1-1/2" ( 38.1 mm )
Месо тело должина : околу 32 mm / 1.26 во
Вкупна должина : околу 46 mm/ 1.81 во
Сечилото длабочина : околу 4 мм/ 0.16 во
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Пакување листа :
1* Рутер Малку
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
рутер малку
Бренд Име:
ФОТОНАПОНСКИ АЛАТКИ
Дијаметар:
околу 1-1/2 ( 38.1 mm )
Вкупна Должина:
за 46 mm/ 1.81 во
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
-
Месо тело големина:
за 1/4 (6.35 mm)
Месо Тело Должина:
околу 32 mm / 1.26 во
Сечилото длабочина:
околу 4 мм/ 0.16 во