.

Нови 1/4 Круг Месо Тело 5/16 Сечење Должина Од 45 Степени. Chamfer Рутер Машина Малку

Нови 1/4 Круг Месо Тело 5/16 Сечење Должина Од 45 Степени. Chamfer Рутер Машина Малку

106.08
DEN 101.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : Материјал : Метал Боја : Сребро Тон Спецификација : Име на Производ : Chamfer Рутер Малку Stansard Големина : 1/4" x 5/16" месо тело Големина : 6.35 mm/1/4" Сечење Должина : 7.96 mm 5/16" Cut Дијаметар : 24.25 mm Имајќи Дијаметар : 15mm/19/32" Агол : 45 Степен Вкупна Должина : 50mm /2" Опис : идеална Рутер Малку за машини за проекти кои бараат едноставна рабови или митра зглобовите. Нема мало пакет Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Chamfer Рутер Малку со Лого
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
видете информации
Дијаметар:
видете информации
Вкупна Должина:
видете информации
степен:
R0.45
Материјал:
Метал
Обложување:
тон сребро.