.

24 компјутери/Многу Мачка налепница Дневник излет леплива забелешка Пост мемо подлога Гости Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали F677

24 компјутери/Многу Мачка налепница Дневник излет леплива забелешка Пост мемо подлога Гости Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали F677

864.00
DEN 691.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


24 компјутери/Многу Мачка налепница Дневник излет леплива забелешка Пост мемо подлога Гости Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали F677
Функција :
Инспирација : мачка.
Боја : 4 стил.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : едно парче има 2 мачки, и секоја мачка вклучуваат 20 листови.
Тежина : 10g.
Функција : Memo pad / Налепници / Училиште резерви / Подарок.
Совет : Ова е 24 парчиња/многу, се меша со 4 различни дизајн.

Главните карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
ознака за страница
Магнетизам:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA