.

4 парчиња/Многу Живеат со мачки леплива забелешка и мемо подлога Симпатична мачка налепница весник Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали 6677

4 парчиња/Многу Живеат со мачки леплива забелешка и мемо подлога Симпатична мачка налепница весник Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали 6677

288.00
DEN 173.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


4 парчиња/Многу Живеат со мачки леплива забелешка и мемо подлога Симпатична мачка налепница весник Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали 6677
Функција :
Инспирација : мачка.
Боја : 4 стил.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : едно парче има 2 мачки, и секоја мачка вклучуваат 20 листови.
Тежина : 10g.
Функција : Memo pad / Налепници / Училиште резерви / Подарок.
Совет : Ова е 4 парчиња/многу, се меша со 4 различни дизајн.

Главните карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
Број На Модел На:
мачка леплива забелешка
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Бренд Име:
VALIOSOPA
кориснички:
Yes
Магнетизам:
No