.

50g-40Kg Мини Дигитален Преносни Електронски Скала Тежина Род Форма LCD Багаж Дигитално Патување Виси Кука Мерење Скала

50g-40Kg Мини Дигитален Преносни Електронски Скала Тежина Род Форма LCD Багаж Дигитално Патување Виси Кука Мерење Скала

283.68
DEN 238.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации :
Име : држиме форма мерење скала
Мерење опсег : 50g-40 Kg
Грешка опсег : ±0.05 кг
Производ единица; kg, g, lb, оз
Мерни методи : електронски
Напојување : батерија (не се вклучени)
Производот Употреба : Багаж
Карактеристики :
1. Лесно се мери, мала тежина и лесно да се носат
2. Bionics дизајн, во согласност со ергономски принципи, на сила полесно
3. Т-тип на структура мерење поудобно
4. 90° вертикална мерење, повеќе точни
5. Сино осветлување, large font (големи букви читања
1 x Мерење Скала
1 x Прирачник 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Скала
Големина:
14x3cm
Номинална Оптоварување:
40kg
Бренд Име:
alloet
Точноста:
40kg
Капацитет:
50g-40Kg
Тип:
Џеб Скала
Дисплеј Тип:
LCD дисплеј
Напојување:
батерија (не се вклучени)
Име:
стап форма мерење скала
мерење опсег:
50g-40Kg
Грешка опсег:
±0.05 кг
Производ Единица:
kg, g, lb, оз
Мерни методи:
Електронски
Производот употреба:
Багаж