.

3.5 mm ПОМОШЕН Мини Lavalier Микрофонот во Раце Слободни Клип На Микрофон Студио Говор Lapel Снимање Пенкало Водич За IOS Android Мобилен Телефон

3.5 mm ПОМОШЕН Мини Lavalier Микрофонот во Раце Слободни Клип На Микрофон Студио Говор Lapel Снимање Пенкало Водич За IOS Android Мобилен Телефон

62.88
DEN 50.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Најпопуларните производи во нашата продавница
3.5 mm ПОМОШЕН Мини Lavalier Микрофонот во Раце Слободни Клип На Микрофон Студио
Говор Lapel Снимање Пенкало Водич За IOS Android Мобилен Телефон
Карактеристики :
1. 100% Сосема нов и висок квалитет
2. 3.5 mm Микрофон со безбедни Активни Клип
3. Ветробранското стакло Заштитник да помогне да се намали правец на бучава
4. Одбрана против нарушуваат 'П" и "Б' согласници
5. Го заштитува вашиот микрофон од вишокот плукаат предизвикани од над желни изведувачи
6. 360°Флексибилни gooseneck носителот, погодно за употреба
7. Вртливата планината за лесна инсталација
Спецификација :
1.Должина : околу 1.50 м
2.Приклучок : 3.5 mm приклучок
3.Поларните шема : Omni-насока
Пакет Се Вклучени :
1.1 x 3,5 мм Активни Клип Микрофон
Љубезно ве Потсетам : Марка и пакување кутија се само за референца. Ние ќе случајно го испрати на производи и пакување без лого.

Главните карактеристики

комуникација:
Жичен
Стил:
Lavalier Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
FZ3800
Бренд Име:
SONGFUL
Употреба:
Конференција Микрофон
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Трансдуцерот:
Динамички Микрофон
Пакет:
No
Должина:
About 1.5m
конектор:
3.5 mm ПОМОШЕН Приклучок
Функција:
3.5 mm Активни Клип Микрофон
Функција:
360 Degreen Флексибилни gooseneck носителот
погоден:
за Интервју на Состанокот Предавања Водич говор
Употреба:
Мини Lavalier Клип Микрофон
Компатибилен:
за Мобилниот Телефон / паметен Телефон