.

AC220-240V Арматура Роторот Водител на Вистински Делови за HITACHI 360695E C210575E C10FCH2 C10FCE2

AC220-240V Арматура Роторот Водител на Вистински Делови за HITACHI 360695E C210575E C10FCH2 C10FCE2

DEN 2726.40

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажаните
Сите предмети погоре се достапни во мојата продавница ќе ми се јавите,ве молиме.
Информации За Исплата
1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање; 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе бидат затворени; 3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок. Транспорт Состојба 1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни/Post NL /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /e Packet според вашата земја. тоа трае 15-35 дена и повеќе да пристигнат. 2.Ако повеќе од 2 KG,ние ќе ги организираме вашите предмети во две парцели или испраќање од express mail. (Курирската служба DHL.ЕМС.FEDEX.итн) 3.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас. 4.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени. 5.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Металугрија
за MAKITA мотор:
Алат