.

Вистински 18V DC-за КОНТРОЛА на БРЗИНАТА, SWITCH за Hitachi 333640 DS18DSDL DS18DMR DS18DL DS14DSDL DS14DMR DS14DL Cordless Влијание Возачот

Вистински 18V DC-за КОНТРОЛА на БРЗИНАТА, SWITCH за Hitachi 333640 DS18DSDL DS18DMR DS18DL DS14DSDL DS14DMR DS14DL Cordless Влијание Возачот

1343.04
DEN 1343.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма

modname=ckeditor
Напомена :
Ве молиме секогаш да се споредат димензии р eplacement дел со прикажаните
Информации За Исплата
1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;
3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.
Транспорт Состојба
1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни/Post NL /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /e Packet според вашата земја. тоа трае 15-35 дена и повеќе да пристигнат.
2.Ако повеќе од 2 KG,ние ќе ги организираме вашите предмети во две парцели или испраќање од express mail. (Курирската служба DHL.ЕМС.FEDEX.итн.)
3.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас.
4.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени.
5.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.
Одговорност и Бизнис
1.Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.

Главните карактеристики

боја:
DS18DSDL DS18DMR, DS18DL DS14DSDL, DS14DMR DS14DL
Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Металугрија