.

Електрични чекан ги додатоци за Makita HR2010, Power tools инсталацијата додатоци. Висок-квалитет!

Електрични чекан ги додатоци за Makita HR2010, Power tools инсталацијата додатоци. Висок-квалитет!

575.52
DEN 547.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Електрични чекан ги додатоци за Makita HR2010, Power tools инсталацијата додатоци. Одговара за Makita Модели : HR2010 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
За Makita HR2010
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Производ адаптација модел:
за makita