.

Безбедност Отстрани ПРОЦЕСОРОТ Двоен Нож За IPhone A7 A8 A9 A10 Плоча IC Чип Расклопување Лепак Флексибилни Тенок Нож со Нож

Безбедност Отстрани ПРОЦЕСОРОТ Двоен Нож За IPhone A7 A8 A9 A10 Плоча IC Чип Расклопување Лепак Флексибилни Тенок Нож со Нож

614.40
DEN 577.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Производот се користи : 1 : сите видови на мали чипови ќе не малку 2 : пауза 6 s напојување IC IC, сите видови на стакло не боли, не малку, без ризик Број 3 : baseband-от WIFI CPU модул, постои ризик без малку 4 : ПРОЦЕСОРОТ горниот самопочит, постои ризик 5 : A4 - A9 ПРОЦЕСОР без ризик, се уништат сите ПРОЦЕСОРОТ горниот без ризик 6 : скрши A8 A9 посветен на ПРОЦЕСОРОТ ќе не малку 7 : калај проширува стружење нож, scrape еден ПРОЦЕСОР може, не треба да се повтори и назад

Главните карактеристики

Број На Модел На:
007
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
wozniak