.

Бела 0.5 M ЕУ германски приклучок за штекер продолжување моќ кабел IEC320 16A 250V машки да се женски серверот кабелот за напојување 0.75 плоштад

Бела 0.5 M ЕУ германски приклучок за штекер продолжување моќ кабел IEC320 16A 250V машки да се женски серверот кабелот за напојување 0.75 плоштад

411.84
DEN 371.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Бела 0.5 M ЕУ германски приклучок за штекер продолжување моќ кабел IEC320 16 A 250 V машки да се женски серверот кабелот за напојување 0.75 плоштад
Детали За Производот
Режим : ЕУ машки да се женски продолжување на кабелот
Должина : 0.5 M
Боја : бела
Обвивка материјал : ПВЦ
Производ Pricture

Главните карактеристики

Број На Модел На:
еу кабел
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Домашен Уред
Бренд Име:
JORINDO
is_customized:
Yes