.

IEC C14 Машки да C13 Женски Мозок, C13 до C14 Двојна Надолу Агол Десен Агол Моќ Кабел За 0.6 M 1 BUC

IEC C14 Машки да C13 Женски Мозок, C13 до C14 Двојна Надолу Агол Десен Агол Моќ Кабел За 0.6 M 1 BUC

588.48
DEN 529.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис на производот C13-IEC C14 Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*1.5 mm⊃2; кислород-free) бакарна Напон : 125-250v Боја : Црна Кабел Должина : 2ft(0.6 m) Пакет се вклучени : 1x Powe р Продолжување Кабел

Главните карактеристики

Број На Модел На:
C13D-C14D-60
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320