.

Оригиналниот HOMTOM HT17 Замена на Батеријата со Висок Капацитет 3000mAh Li-ION Паметен Телефон Делови за HOMTOM HT17 Про Паметен Телефон

Оригиналниот HOMTOM HT17 Замена на Батеријата со Висок Капацитет 3000mAh Li-ION Паметен Телефон Делови за HOMTOM HT17 Про Паметен Телефон

DEN 612.00

Пристапност
Во достапна форма

Оригиналниот HOMTOM HT17 Замена на Батеријата со Висок Капацитет 3000m Ah Li-ION Паметен Телефон Делови за HOMTOM HT17 Про Паметен Телефон

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Blackview
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот