.

NOHON 3000mAh BL-51YF Мобилен Телефон Батеријата За LG G4 H810 H818 H819 H815T H818N F500 F500K F500S F500L VS999 Батеријата

NOHON 3000mAh BL-51YF Мобилен Телефон Батеријата За LG G4 H810 H818 H819 H815T H818N F500 F500K F500S F500L VS999 Батеријата

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

NOHON 3000m Ah BL-51 YF Мобилен Телефон Батеријата За LG G4 H810 H818 H819 H815 T H818 N F500 F500 K F500 S F500 L VS999 Батеријата

Главните карактеристики

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC,ROHS,CE
Компатибилен Бренд:
LG
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
BL-51YF
Бренд Име:
Nohon
Важат за:
LG G4 H810 H818 H819 H815T H818N F500 F500K F500S F500L VS999
Капацитет:
3000MAH