.

Тестирани Висок Квалитет За Asus Zenfone3 Зум ZE553KL Z01HD Копчето за Јачина на Копчето FPC Flex Кабел За Asus Zenfone 3 Зум flex

Тестирани Висок Квалитет За Asus Zenfone3 Зум ZE553KL Z01HD Копчето за Јачина на Копчето FPC Flex Кабел За Asus Zenfone 3 Зум flex

416.16
DEN 396.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Тестирани Висок Квалитет За Asus Zenfone3 Зум ZE553 KL Z01 HD Копчето за Јачина на Копчето FPC Flex Кабел За Asus Zenfone 3 Зум flex 1. Производи Детали : Тестирани Висок Квалитет За Asus Zenfone3 Зум ZE553 KL Z01 HD Копчето за Јачина на Копчето FPC Flex Кабел За Asus Zenfone 3 Зум flex 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано.

Главните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Asus Zenfone3 Зум ZE553KL Z01HD
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Asus Zenfone3 Зум ZE553KL Z01HD
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Копчето за Јачина на Копчето FPC Flex Кабел
Број На Модел На:
За Asus Zenfone3 Зум ZE553KL Z01HD
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Asus Zenfone3 Зум ZE 553KL Z01 HD
За:
За Asus Zenfone3Zoom ZE553 KL Z 01HD